Iesaisties programmā!

Zaļās Atslēgas kritēriji un vadlīnijas, kā arī aktuālā pieteikuma forma katrā no sertifikācijas kategorijām ir atrodama šeit.

Sertifikāts tiek piešķirts uz vienu gadu, un sertifikācijas procesa pamatā ir noteiktajos termiņos iesniegta pieteikuma anketa. Pieteikumi Zaļās Atslēgas saņemšanai tiek pieņemti trīs reizes gadā (līdz 15.janvārim, līdz 15.aprīlim vai 15.oktobrim). Katru gadu ir iespēja sertifikātu pagarināt – uzņēmums aizpilda pašpārbaudes anketu un piesaka ikgadējo kvalitātes kontroles vizīti.

Pretendentiem koordinācija piedāvā konsultācijas un priekšauditus kvalitatīvai pieteikuma dokumentācijas sagatavošanai.


Kandidātu izvērtēšana

Visi kritēriji un vadlīniju dokumenti ir atrodami šajā mājaslapā. Vides izglītības fonds piedāvā bezmaksas konsultācijas Zaļās Atslēgas sertifikāta pretendentiem un interesentiem. 

Pēc pieteikuma iesniegšanas Vides izglītības fonds sadarbībā ar pieteikuma iesniedzēju veic pamata tehnisko izvērtēšanu un, ja nepieciešams, nodrošina pārbaudes vizīti sadarbībā ar Nacionālo žūriju.

Pieteikuma galīgo izvērtējumu veic Zaļās Atslēgas nacionālā žūrija, kā sastāvā ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Latvijas Viesnīcu un Restorānu asociācija (LVRA) un Vides izglītības fonda speciālisti.

To top