Iesaisties programmā!

Zaļās Atslēgas kritēriji un vadlīnijas to ieviešanai, kā arī aktuālās pieteikuma formas sertifikācijas kategorijās ir atrodamas šajā mājas lapā.

Sertifikāts tiek piešķirts uz vienu gadu, un sertifikācijas procesa pamatā ir noteiktajos termiņos iesniegta pieteikuma anketa. Pieteikumi Zaļās Atslēgas saņemšanai tiek pieņemti visu cauru gadu. Pagarinot sertifikāciju, uzņēmums aizpilda pašpārbaudes anketu, un viesnīcā norisinās kvalitātes kontroles vizīte.

Zaļās Atslēgas koordinācija sertifikācijas pretendentiem piedāvā konsultācijas un priekšauditus kvalitatīvai pieteikuma dokumentācijas sagatavošanai.


Kandidātu izvērtēšana

Visi kritēriji un vadlīniju dokumenti ir atrodami šajā mājas lapā. Vides izglītības fonds piedāvā bezmaksas konsultācijas Zaļās Atslēgas sertifikāta pretendentiem un interesentiem. 

Pēc pieteikuma iesniegšanas Vides izglītības fonds sadarbībā ar pieteikuma iesniedzēju veic pamata tehnisko izvērtēšanu un, ja nepieciešams, nodrošina pārbaudes vizīti sadarbībā ar Nacionālo žūriju.

Pieteikuma galīgo izvērtējumu veic Zaļās Atslēgas nacionālā žūrija, kā sastāvā ir VARAM, LVRA un Vides izglītības fonda speciālisti.

To top